top of page

ЯК РЕАГУВАТИ НА ВИСОКУ ТЕМПЕРАТУРУ?

Поява високої температури нас зазвичай лякає. Але ставитись до неї слід як до помічника, явище якого своєчасно, але короткочасно.

Підвищення температури – нормальна реакція організму на травму чи захворювання. Таким чином, шляхом підвищення активності лейкоцитів відбувається боротьба з вірусами, бактеріями або шкідливими речовинами. Отже, збивати температуру жарознижувальними відразу не слід. Так як, це реакція на захворювання, наголос у лікуванні необхідно робити на безпосереднє вогнище, що викликає таку реакцію.

Температура до 38,5 ° С приймають як легкий жар, до 39,5 - помірний, згори - високий. Небезпечною життя вважається температура понад 40,5°С.

? ЩО ЗАБОРОНЕНО РОБИТИ ПРИ ВИСОКІЙ ТЕМПЕРАТУРІ

• Знижувати температуру, якщо на градуснику нижче 38°С. За умови відсутності хронічних захворювань температура не дозволяє поширюватися інфекції, якщо прийняти жарознижувальні – Ви продовжите період хвороби.

• Використовувати засоби, які підвищують температуру. Гарячий душ, ванна кімната, гірчичники, алкоголь і кофеїн виключити.

• Надмірно утеплюватись. Підвищена температура супроводжується потовиділенням, яке спрямоване на охолодження тіла, тому не слід укутувати хворого на кілька ковдр, це заважає тілу охолоджуватися.

• Нагрівати повітря. Оптимальна температура до 24 °С. Дуже важливо уникати протягів.

! ПОРАДИ ЗНИЖЕННЯ ТЕМПЕРАТУРИ ПРИ ГРИПІ АБО ПРОСТУДІ

1. ЯКІСНИЙ СОН. Під час сну наше тіло відновлюється і саме виліковується. Крім цього, в організмі утворюються гормони, що відновлюють клітини та виробляється більше білих кров'яних клітин, вони, у свою чергу, атакують віруси. Нічний сон при захворюванні повинен залишати від 7 до 9 годин.

2. ПИЙТЕ РІДИНУ. Рідина виводить токсини з організму, прискорюючи відновлення. Діліть вибір на користь негазованої води або трав'яного чаю. Виключіть напої, що містять цукор, оскільки деякі бактерії поширюються за допомогою глюкози, перешкоджаючи одужанню.

3. ЛЕГКА ЇЖА. Втрата апетиту – нормальна реакція організму. Вибирайте легку їжу для отримання необхідних елементів для функціонування організму.

4. ВЖИВАЙТЕ ПРОБІОТИКИ. Пробіотики - це бактерії, які допомагають нормалізувати роботу кишечника і сприяють роботі імунної системи, до речі, 80% імунної системи знаходяться саме в травному тракті.

Якщо температура не знижується 4-5 днів у дорослого та 3 дні у дитини необхідно звернутися до фахівця.

За програмою «ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ДОКТОР» Ви можете отримати консультацію лікаря та отримати призначення на подальше лікування.


*«ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ДОКТОР» ВАШЕ ЗДОРОВ'Я В НАДІЙНИХ РУКАХ!

Comments


bottom of page