top of page

ПРОГРАМА ‎«‎ЗДОРОВІ ЛЮДИ»‎

ЗЛ.png

Більш ніж 26 років ми працюємо на благо наших клієнтів із єдиною, зрозумілою ціллю, яка стала наших гаслом – «Здорові люди – Щасливий світ!».

Ми із радістю інформуємо, що програма «ВАШ ОСОБИСТИЙ ФАРМАЦЕВТ» мережі аптек «Експрес-Мед», «Миколаїв-Фарм» та «Оріс Фарм», об’єднується із програмою «ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ДОКТОР»!

Нагадаємо, за програмою «ВАШ ОСОБИСТИЙ ФАРМАЦЕВТ» учасник отримує максимальну знижку на ТРИ обрані препарати, а фармацевт забезпечує постійну наявність та інформує про них клієнта. Завдяки нашим учасникам, яких уже понад 25 000, ми маємо змогу робити хороші справи, та допомагати тим, хто цього потребує. 10 % від прибутку використовуються в благодійних справах, про що ми пишемо у кожному випуску журналу.

Програма «ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ДОКТОР» – це програма медичного центру «Експрес-Клінік», згідно із якою, пацієнт отримує максимальну знижку на ТРИ лабораторні аналізи та знижку на прийом до спеціаліста у відповідний день «День лікаря».

МЦ.jpg

Відтепер ці програми об’єднанні програмою «ЗДОРОВІ ЛЮДИ» наші клієнти отримують:

  • Мінімальну ціну на три препарати в аптеці та аналізи у медичному центрі

  • Знижку на консультації лікарів у «День Лікаря»

  • Знижку 5% щосуботи на УЗД

 

Важливим бонусом для наших клієнтів є можливість придбати подарунковий сертифікат «Здорові Люди» на послуги медичного центру за яким ми повертаємо 10% від суми на аптечний асортимент!

Для підключення до програми «ЗДОРОВІ ЛЮДИ» телефонуйте за номером : +38 (048) 711-77-99

bottom of page