top of page

ЯК НЕ ПРОПУСТИТИ ЛІТО: КОРИСНІ ЛІТНІ ЗВИЧКИ

Влітку хочеться насолоджуватися променями сонця та безтурботними буднями. Щоб наповнити своє літо яскравими подіями та спогадами, наша редакція підготувала кілька рекомендацій, які допоможуть урізноманітнити кожен літній, і не лише, день!

✅ГУЛЯЙТЕ

Складіть список місць, де ви ще не були, і нехай це буде новий супермаркет чи магазин іграшок, головне – відвідати та побачити нові місця. Попросіть друзів або близьких скласти Вам компанію, не бійтеся проводити час поодинці, за годину-півтори пішої прогулянки Ваш організм буде Вам безмежно вдячний.

✅ ВІДКРИЙТЕ СЕБЕ ТВОРЧОСТІ

Головна мета – дати місце креативу та творчості. Запишіться на курс з малювання, в'язання, плетіння з бісеру або освоюйте мистецтво орігамі.

Немає можливості відвідувати? Не проблема – займайтеся онлайн!

Тільки не будьте надто суворі до себе, іноді, процес важливіший за результат.

✅ЧИТАННЮ БУТИ!

«Книги – найтихіші та найпостійніші друзі, вони найдоступніші та наймудріші радники, і найтерплячіші вчителі» – Чарльз Вільям Еліот

Найпростіший спосіб дізнатися про все, не виходячи з дому – це читання.

Пам'ятаєте, у школі ставили список літератури для прочитання влітку? Складіть свій список з огляду на власні інтереси. Купуйте кілька книг у книгарні, замовляйте онлайн, скачайте на телефон, або читайте онлайн, погодьтеся, знайти потрібну книгу – зовсім просте завдання.

Візьміть за звичку читати кілька сторінок на день, якщо Ви у цій справі новачок – поставте мету від 5 до 20 сторінок, не примушуючи себе. Читайте ввечері, перед сном, це чудовий спосіб розслабитися та підготуватися до відпочинку.

✅ ЗАЙМІТЬСЯ БЛАГОДІЙНІСТЬЮ

Творити добрі справи набагато простіше, ніж ми собі уявляємо, а ми пропонуємо варіант, від якого Ви отримаєте масу задоволення! Йдеться про розбір непотрібних Вам речей, це ж чудова можливість очистити та розвантажити простір навколо себе, а з іншого боку – принести користь іншим.

Одяг, взуття, іграшки, побутова техніка, прикраси, та багато іншого, може знайти своє друге життя.

Зібравши непотрібні речі для Вас, дізнайтеся у своїх знайомих, можливо вони знають людей, яким це знадобилося б, почитайте в інтернеті про організації, які займаються благодійністю і запропонуйте їм свою допомогу.

Повірте, це чудовий спосіб не лише допомогти, а й відчути себе значущим, адже добрі справи починаються з кожного з нас!

✅ ПЛАНУЙТЕ ВИХІДНІ

Напевно, є заняття, на які Вам не вистачає часу?

Перегляньте, які події відбуватимуться у Вашому місті, де можна провести активний відпочинок, або навпаки, знайти відокремлене місце та проведіть свої день так, як у Вашому улюбленому фільмі, де у головних ролях – тільки Ви самі!

Проблема літа в тому, що воно має властивість швидко закінчуватися, тому беріть до рук ручку і починайте записувати всі свої важливі справи, і вже сьогодні почніть їх втілювати в реальність!


コメント


bottom of page