top of page

ЧЕК ЛИСТ ОБСТЕЖЕНЬ У ЛІКАРЯ

Планові перевірки здоров'я та відвідування основних лікарів, на жаль, не дуже популярно в нашій країні. Максимум - гострі симптоми змушують нас записатися на обстеження, але навіщо чекати, якщо можна йти в ногу з часом і піклуватися про себе?

Вкрай важливо відвідувати свого лікаря на постійній основі та виконувати його рекомендації, адже це єдиний спосіб визначати порушення та відхилення показників свого організму. Яких лікарів відвідувати і як часто читайте далі.

Насамперед, у кожного жителя нашої країни має бути укладена декларація із сімейним лікарем. Він – та людина, до якої Ви звертаєтеся насамперед із питань пов'язаних зі здоров'ям. А без його напряму, на жаль, далеко Ви не пройдете.Щорічно необхідно проводити огляд у наступних фахівців:

МАМОЛОГ

Неприємні, але факти, найпоширенішим видом раку є рак молочної залози, у 2020 році цей діагноз почули 2,2 мільйони жінок у світі. За умови виявлення проблеми на ранній стадії позитивний результат спостерігається у 85% жінок.

СТОМАТОЛОГ

Якщо Ви хоч раз стикалися з проблемами ротової порожнини, однозначно знаєте – клопоту і незручностей це викликає багато. Відвідуючи стоматолога раз на рік, якщо у Вас немає проблем або частіше – за його рекомендацією, Ви зможете довго тішити себе та оточуючих здоровою усмішкою.

ГІНЕКОЛОГ

Кожна жінка знає, що порушення жіночого здоров'я проявляється непомітно, чим і небезпечно. Не варто чекати на тривожні дзвінки свого тіла, краще стежити за ним регулярно.

ОФТАЛЬМОЛОГ

Навіть якщо немає скарг на зір, пам'ятайте, що інші захворювання можуть дати прояви на очному яблуку. Людям старше 40 років рекомендовано відвідувати спеціаліста кілька разів на рік, оскільки збільшується ризик розвитку глаукоми чи катаракти.

ДЕРМАТОЛОГ

Наше тіло вкрите різними родимками, до яких ми звикли і не звертаємо належної уваги. Довіртеся фахівцю і будьте впевнені, що родимки - лише прикраса Вашого тіла.

КАРДІОЛОГ

Причиною 31% смертностей на рік є серцево-судинні захворювання. На жаль, багато людей, які не підозрюють про наявність у себе такої проблеми, а виявити її може виключно фахівець.

У Медичному центрі "Експрес-Клінік", за адресою с. Ліски вул. Південна, 118 (район Рів'єри) проводить прийом сімейний лікар та інші спеціалісти широкого профілю. На місці можливий забір аналізів.

Довіряйте найпотаємніше надійним спеціалістам!


*ЗАПИСУЙТЕСЯ НА ПРИЙОМ ФАХІВЦІВ +38 (063) 248-10-96

Comentários


bottom of page