top of page

ЛІКАР ‒ ПЛЮСИ І МІНУСИ ПРОФЕСІЇ

Лікарська практика завжди була і є однією з найбільш значущою і затребуваною в нашому суспільстві. Люди, які для себе визначилися з вибором професії в даному напрямку, чітко повинні розуміти, що це вибір подальшого стилю життя, який не регулюється 8 годин на добу. А серед якостей, які вони повинні володіти, присутні такі як - високий рівень професіоналізму, стресостійкість і високе самовладання, критичне мислення та швидка реакція, а що вже говорити про освіту та нескінченну кількість книг за спиною!

СПРАВЖНІ СУПЕРГЕРОЇ, ОТ ХТО ВОНИ – ЛІКАРІ
Незважаючи на такий великий внесок для досягнення тієї самої позначки «ЛІКАР» на шкалі досягнень, у цій професії є велика кількість переваг:

✅ Лікар безперечно викликає величезну повагу. Саме цій людині довіряють свої життя, вона дарує порятунок і надію, також допомагає в найскладніші моменти життя.

✅ Ця професія ніколи не втратить своєї затребуваності. Неважливо де б не був лікар, якщо його професійні якості на високому рівні, він матиме величезний успіх і завойовуватиме довіру та повагу.

✅ Професія лікаря, на сьогоднішній день не обмежується стандартними рамками – завдяки стрімкому розвитку лікарської практики, грамотний фахівець має безмежні можливості для кар'єрного зростання. Але загвоздка в одному – необхідно бути справді професіоналом і докладати необхідних зусиль.

❗ ДОПОМАГАТИ ТА РЯТУВАТИ ЖИТТЯ ‒ ОСЬ ПРИЗНАЧЕННЯ ЛІКАРІВ

Щодня лікар допомагає людям жити повноцінним життям, повертати віру в їхні сили, давати надію та рятувати у найскладніший період життя пацієнта!

Крім приємних моментів, існує й ряд важливих моментів, про які пам'ятає та знає кожен лікар:

• Тривалий процес навчання. Від початку навчання та до дня виконання повноцінних обов'язків лікаря може тривати близько 8-10 років.

• Ненормований робочий графік. На жаль, нічні дзвінки від пацієнтів та робота у вихідні чи святкові дні, це звичайна практика справи для будь-якого лікаря

• Стрес. Робота з пацієнтами різного віку та насиченість трудових буднів потребує міцної нервової системи

• Відповідальність. Професія лікаря насамперед передбачає відсутність права на помилку

❗ ТРЕТЮ НЕДІЛЯ ЧЕРВНЯ, В УКРАЇНІ ПРИЙНЯТО ВІДЗНАЧУВАТИ ДЕНЬ МЕДИЧНОГО РОБІТНИКА.

Професійне свято цього дня відзначають усі співробітники у галузі охорони здоров'я. Акушерам, фельдшерам, лаборантам, медсестрам, санітарам та лікарям ми висловлюємо слова вдячності та поваги!

Це свято поки не має певних традицій, але ми вважаємо, що вони мають місце бутт. Почнемо, мабуть, з привітання свого сімейного лікаря, хоча б надішліть повідомлення, повірте, їм буде приємно, ми вже знаємо❣

Opmerkingen


bottom of page