top of page

6 СПОСОБІВ ЗБЕРІГТИ МОЛОДІСТЬ

У сучасному світі залишатися молодим та здоровим далеко не мрія, а результат тривалої роботи над собою та підтримання певних правил.

Тривалість життя чоловіків в Україні на 2021 рік становить у середньому 63 роки, а жінок – 73 роки. Але багатьом вдається переступити цю грань, ведучи активний спосіб життя. Як їм це вдається? Не тільки генетика диктує свої правила, чимале значення відіграє правильний спосіб життя та харчування.

Науково обґрунтовані рекомендації продовження молодості та зміцнення здоров'я вивчаємо дал

! СТОП ПЕРЕЇДАННЯ

Вживання їжі в міру, як кажуть вчені, помічник у боротьбі зі старінням. Важливо не лише зменшити кількість калорій, а й мікроелементів, які містяться у їжі.

Експерименти, що проводяться на приматах, показали, що обмежений раціон та харчування за графіком сприяє покращенню метаболізму та роботи головного мозку. Але найголовніше – знизився ризик появи цукрового діабету, серцево-судинних захворювань та онкології. Експерименти на мишах показали ще й збільшення тривалості життя на 30%!

! ДОРОГУ ДІЄТІ

Йтиметься не про відмову від їжі після 18:00 або кардинальне урізання раціону. Чи чули Ви про середземноморську дієту? Включає горох, квасолю, овочі, фрукти, оливкову олію, рибу, птицю і горіхи. М'ясо та жирні молочні продукти – на мінімумі. Згідно з Британським медичним журналом, у здорових жінок середнього віку, які дотримуються цієї дієти, спостерігається уповільнене скорочення кінчиків хромосом – тіломірів. Їх скорочення називають клітинним годинником, отже, це незаперечний факт роботи середземноморської дієти у бік уповільнення старіння та збільшення тривалості життя.

! СПОРТ І ЩЕ РАЗ СПОРТ

"В здоровому тілі здоровий дух!" латинський вираз не втрачає актуальності. А якщо бути ближчими до фактів, то вчені на всю кричать про перемогу спорту над багатьма хворобами!

Без фанатизму, але регулярне та якісне заняття спортом допоможе знизити захворювання на артрит на 48%, а хвороби Альцгеймера на 50%, крім того, знизити почуття тривоги в половину.

! ГОТУЄМО ПРАВИЛЬНО

Гонячись за смачною і хрусткою скоринкою, на щедрій калюжці олії, ми отримуємо пошкоджені молекули білків і жирів, спресованих з вуглеводами. У такому вигляді вони не можуть заповнити необхідний баланс в організмі, хоч і надають почуття ситості та насичення. Зловживання веде до розвитку атеросклерозу, діабету, хвороби нирок та інших не менш цікавих захворювань.

Корисні властивості залишаються при варінні, гасінні або на приготуванні на пару. Не забувайте про приправи. Чебрець, орегано, розмарин, базилік, шавлія, кріп, куркума, каррі, перець чилі залишать свій корисний відбиток на Вашому здоров'ї.

! НІ СТРЕСУ

Регулярний стрес не тільки відчиняє двері до розвитку різних хвороб, а й скорочує тіломіри, прискорюючи старіння та зношуючи наш організм.

! ЗДОРОВІ НЕ КУРЯТЬ

Про шкоду та наслідок куріння не говорить лише лінивий. Але ось Вам факт – в Америці смертність курців у три вази вище, ніж курців. Чи не можете відмовитися від куріння? Підносячи сигарету до рота, подумайте, що місяць без куріння додасть Вам кілька днів життя.

*БЕРЕЖІТЕ СВОЄ ЗДОРОВ'Я, ЖИВІТЬ ЯРКИЙ І ПОВНОЦІННЕ ЖИТТЯ!

Comments


bottom of page