top of page

ЯК ЧАСТО РОБИТИ УЗД?

Навіть якщо Ви чудово почуваєтеся, а скарги на здоров'я відсутні, це зовсім не привід відмовитися від відвідування медичних закладів.

! КОЖНІЙ ЛЮДИНІ, БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ, РЕКОМЕНДОВАНО ЩОРІЧНО ПРОВОДИТИ УЛЬТРАЗВУКОВЕ ОБСТЕЖЕННЯ І СЛІДКУВАТИ ЗА СВОЇМ ЗДОРОВ'ЯМ

Як показує практика, захворювання, які визначають на ранніх стадіях, набагато легше піддаються лікуванню (навіть онкологія). Для повного аналізу стану здоров'я людини є мінімальний ряд процедур та аналізів, а саме: аналіз сечі та крові, ультразвукове обстеження, рентген легень та електрокардіограма.

Щорічне ультразвукове обстеження включає перевірку щитовидної залози, нирок, органів черевної порожнини і малого таза.

На сьогоднішній день УЗД роблять новонародженим для визначення прихованих захворювань. Поки в нас це набирає поширення, у розвинених країнах вже звичайна справа, оглядаються навіть недоношені дітки без обмежень за вагою та зростанням.

ЧИ БОЛЯЧЕ РОБИТИ УЗД?

Процедура УЗД проходить повністю безболісно, не відчувається навіть контакт зі шкірою людини, максимум це дотик датчика і вологість гелю, який наноситься на тіло, щоб між ним і датчиком не було повітряного прошарку.

ЧИ Є ШКОДА ВІД УЗД?

Шкоди від процедури УЗД немає. Звертали увагу, що лікар, який проводить ультразвукове обстеження, працює без будь-яких захисних пристроїв (на відміну, наприклад, від рентгенолога). Їх максимум із захисту – це одноразові рукавички, але тут і гадати не варто, з правилами гігієни, особливо за останні кілька років, ми добре знайомі.

Що ж до частоти УЗД, робити процедуру можна без обмежень.

ЯКИЙ ЧАС ДОСЛІДЖЕННЯ?

Час дослідження може коливатися від 10 до 60 хв, залежить від цього, що треба оглянути. Час можна уточнити під час запису на процедуру.

Якщо у Вас є запитання чи скарги щодо Вашого здоров'я або Ви бажаєте пройти обстеження, рекомендуємо звернутися до медичного центру «Експрес-Клінік», де, окрім широкого списку фахівців Ви можете пройти процедуру ультразвукового обстеження на новому та сучасному обладнанні під контролем лікаря з УЗД.

Задати питання щодо медичного обслуговування, Ви можете за телефонами:

+38 (063) 248-10-96 (viber) «ЕКСПРЕС-КЛІНІК»

! КІЛЬКА ДНІВ ЯКІСНОГО ОБСТЕЖЕННЯ МОЖУТЬ ЗБЕРІГТИ ВАШЕ ЗДОРОВ'Я НА ДОВГІ РОКИ!Comments


bottom of page