top of page

ЯК РОЗПІЗНАТИ ПРИЧИНУ АЛЕРГІЇ?

Для деяких людей весна, особливо в період тепла і цвітіння різних рослин, - це найулюбленіша пора року. Але для мільйонів алергіків весна і раніше літо - це період виснажливого чхання, нежиттю, кашлю, очей, що сльозяться, і туману в голові.


Як розпізнати причину алергії ?

Підступність цієї проблеми полягає в тому, що вона таїться в найпростіших і часом найнесподіваніших речах. Далеко не повний список алергенів включає: пилок, сонце холод, латекс, золото, лікарські препарати, миючі засоби, отрута комах, вовна, арахіс, опіки від щупалець медуз, парфуми, яйця, яловичину і т.д.

Як тільки ці речовини спричиняють алергію, вона може виявлятися в цілій гамі симптомів – від дратівливих до смертельних. Як то кажуть: «знав би, де впасти, соломки підстелив би». Цим ми зараз і займимося.


Найпершим етапом у лікуванні людини є зовсім не препарати, а припинення контакту з алергеном. Іноді хворому достатньо покинути те місце, де мешкає кішка, і він перестає чхати та кашляти. Якщо алерген потрапив на шкіру і викликав свербіж та висипання – достатньо промити чистою водою область ураження.
ДЕЯКІ З ЖАХОМ ЧЕКАЮТЬ ВЕСНУ, ГОТУЮЧИСЯ БОРОТИСЯ З ПОЛІНОЗОМ

Поліноз (від англійського pollen – пилок), який у народі ще називають сінною лихоманкою, характеризується рясною сльозотечею, нежиттю, чханням, набряком слизових оболонок, свербінням і навіть підвищенням температури та бронхоспазмом (сінною астмою). Так організм алергіка реагує на, здавалося б, нешкідливий подразник – пилок рослин.

Однак найнебезпечнішим проявом алергії є набряк Квінке та анафілактичний шок. Набряк гортані, набрякання губ, язика, кашель, що «гавкає», задишка, нудота, спазми шлунка; у деяких випадках – зупинка дихання та втрата свідомості.


❗ І ТУТ ВЖЕ ЗВОЛІКАТИ НЕ МОЖНА

Якщо Ви спостерігаєте у себе або в оточуючих подібні симптоми, необхідно терміново викликати швидку допомогу.

☝ Для того щоб визначити, що саме може загрожувати здоров'ю та життю організму, необхідно здати аналіз крові на алергени. Це набагато точніше та безпечніше, ніж шкірні проби.

✅ У нашому медичному центрі «Експрес-мед» можна підібрати лінійку алергенів і за один раз дізнатися про реакцію організму на більш ніж 40 подразників (квітковий пилок, кішки, собаки, кліщі, гриби, різноманітні продукти та інше).

✅ У нас також можна отримати консультацію терапевта перед аналізом.


👉 Ми чекаємо на Вас за адресою:

Лиманський район, с. Нова Дофінівка, вул. Центральна, 6

☎ Запис за телефоном: +38 (063) 341-78-46

та

с. Ліски вул. Південна, 118

☎ Запис за телефоном: +38 (063) 248-10-96

Comentarios


bottom of page