top of page

ЯКИМИ ВИДАМИ СПОРТУ ЗАЙМАТИСЯ ОСІНЮ?

Підвищити життєвий тонус, позбутися осінньої хандри, покращити настрій, фізичну форму та зміцнити імунітет, ось кілька причин зайнятися спортом восени.

Осінній період передбачає менш рухливий спосіб життя, прогулянки стають рідшими і коротшими, активності на повітрі не приваблюють, на відміну від домашнього затишку, а за ним йдуть зайві кілограми і невелика лінь.

Відпочинок – це звичайно добре, але навіщо зачинятися за сімома замками в очікуванні весни, літа, Нового року чи Дня Народження? Щодня – це чудова та неповторна можливість принести користь, насамперед – собі. Осінь чудово підходить для занять спортом, яких саме читайте далі:

! ВЕЛОПРОГУЛКИ

Спекотні дні позаду, тому не треба вставати рано-вранці або пізно ввечері, ховаючись від палючих променів сонця. Подолаючи пару кілометрів на велосипеді, Ви зміцните серцево-судинну систему, м'язи ніг та свою витривалість. Знайдіть найцікавіший маршрут, можливо вздовж моря, свіжий бриз, чашка ароматної кави або чаю забезпечать Вас ще й приємними емоціями. Не забудьте розповісти про свої пригоди друзям чи колегам, підбиваючи їх на аналогічні дії.

! ПІШИЙ ТУРИЗМ

Навіть якщо Ви все життя прожили в одному місті, ми впевнені, що є чимало цікавих місць, на вивчення яких Вам постійно не вистачало часу або сил. Відкрийте своє місто з іншого боку, оберніться до лісу або занедбаного пляжу, помилуйтеся пам'ятками та обов'язково зробіть цей день на фото. Авантюрний дух, тисячі кроків на крокометрі нотка втоми та емоційне задоволення Вам забезпечені.

! ЙОГА І ФІТНЕС

Йога допоможе позбавитися зайвих кілограм, підтягнути тіло, вирівняти поставу і стати більш гнучким. Фітнес же опрацює рельєф тіла. Працювати рекомендовано з тренером, якщо ж не хочеться виходити з дому – почніть із щоденної зарядки, а результат не забариться.

! СКАНДИНАВСЬКА ХОДЬБА

Трохи більше ніж 40 років тому фіни винайшли скандинавську ходьбу. На щастя, вона стрімко набула популярності, і побачити людей, що гуляють з палицями, можна на вулицях Одеси.

В чому секрет? При ходьбі працюють майже 90% м'язів тіла, а ефективність її на 50% вище за звичайну ходьбу. Не менш приємний факт – не треба купувати дорогі атрибути. Дві палиці, зручне взуття, вільна форма одягу та вуалю!

Варіантів для занять спортом восени дуже багато, і вибрати, безумовно, є з чого. Головна наша порада – спорт не вибачає тривалих перерв. Не чекайте весни чи літа, працюйте над собою цілий рік, виробляйте звичку, ставте цілі та досягайте їх!

* ГОЛОВНЕ - БАЖАННЯ ЗАНЯТИСЯ СПОРТОМ, А СПОСІБ ЗАВЖДИ ЗНАЙДЕТЬСЯ!

Comentários


bottom of page