top of page

ЩО ТАКЕ ЩАСТЯ?

Багато людей вважають, що щастя – це задоволення на вечірці, нові враження, смачна їжа. Все це чудово, воно мотивує та підбурює, але це не зовсім щастя.

Ці переживання – відмінний досвід

Вони дарують почуття насолоди та задоволення. Але вони короткострокові. Такі маленькі задоволення мають бути у кожного, але вони не повинні повторюватися надто часто. Тому що наш мозок адаптує та перетворює їх на рутину. Як тільки це станеться, вам знову доведеться шукати якийсь шматочок радості. Гонитва за насолодами – це не щастя.

Але що тоді це таке?ЩАСТЯ – ЦЕ КОЛИ ВАШЕ ЖИТТЯ ПОВНІСТТЮ ВІДПОВІДАЄ ВАШИМ ПОТРЕБАМ

Іншими словами, ви переживаєте цей стан, коли відчуваєте, що всі ваші потреби задоволені і життя здається таким, про яке ви завжди мріяли.

Відчування щастя – це найосновніше очікування в житті людини!

Так скаже вам більшість людей, якщо ви запитаєте їх, чого вони прагнуть. Бажання бути щасливим це те, що змушує нас продовжувати рухатися вперед. На жаль, далеко не всі це досягають.

Від чого залежить наше щастя?

Розібратися в цьому питанні нам допомогли вчені з Нідерландів та Німеччини, які протягом двадцяти чотирьох років проводили опитування серед мешканців віком від 25 до 60 років.

Емоціональна врівноваженість партнера

"Незалежно від тривалості відносин, щасливими виявилися лише ті пари, де партнери емоційно врівноважені".

Життєві пріоритети

«Люди, у яких у житті найбільшу цінність становить сім'я, щасливіші, ніж ті, які вважають абсолютним пріоритетом матеріальні цінності та кар'єру. Така ситуація характерна і для чоловіків, і жінок. Але все ж таки одна гендерна відмінність є: жінки, у яких партнер ставить понад усе сімейні цінності, набагато щасливіші за тих, чиї супутники орієнтовані на матеріальні цінності».

Співвідношення роботи та відпочинку

«Для чоловіків і для жінок недостатній час, зайнятий роботою, значно гірше позначається на емоційному стані, ніж надмірна завантаженість роботою. А найсильніше травмує психіку відсутність роботи».

Вага

«Для чоловіків брак ваги набагато серйозніший недолік, ніж його надлишок, недобір у вазі викликає і загальну незадоволеність життям. Для жінок надмірна вага викликає тільки легке почуття незадоволеності, а в середньому повні жінки життям цілком задоволені».


БУДЬТЕ ЩАСЛИВИМ І БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ❣

תגובות


bottom of page