top of page

ЩО БУДЕ ЯКЩО ЩОДНЯ РОБИТИ ПЛАНКУ?

Приділити 5 хвилин на день та отримати підтягнуте тіло через місяць? Не міф, а виправдана реальність!

Легкий і безпечний спосіб упорядкувати своє тіло – виконувати вправи зі своєю, власною вагою. Планка – чудовий приклад таких вправ.

Основні переваги: мінімум витрат та максимум ефективності. Отже, розглянемо основні переваги регулярного виконання вправи «планка» 👇👇👇

✅ ЗМІЦНЕННЯ М'ЯЗІВ КОРА

Головний комплекс м'язів, що забезпечує підтримку наших внутрішніх органів, стегон, хребта та тазу називається м'язами кора. Зміцнюючи їх за допомогою виконання планки ми забезпечуємо стабілізацію поперечного м'яза, що відповідає за підняття великої ваги, прямий м'яз – наші «кубики», косі м'язи – покращення бічних нахилів та скручування в області талії, сідниці – підтримка спини та гарний рельєф, а в комплексі, це ще й покращення постави!

Одна вправа, без будь-яких дій, а задіюється така кількість м'язів, це ідеальне рішення в потоці сучасної людини!

✅ БАЛАНС АБО Ж ГАРМОНІЯ

Пам'ятаєте шкільну вправу «ластівка»? Скільки можете протриматися в такому положенні? Для балансування потрібні сильні черевні м'язи (вони теж напружуються, працюють і зміцнюються в планці). Прокачавши ці м'язи, Ви з впевненістю зможете займатися будь-якими видами фітнесу, і гармонізувати своє тіло, легка хода, гнучкість та легкість будуть Вам забезпечені!

Виконуючи планку, ми ще й втрачаємо вагу! Вправа планка дозволяє спалити більше калорій, ніж при виконанні стандартних вправ для преса. 10-хвилинні вправи розганяють обмін речовин, а тіло – худне.

✅ ПРОФІЛАКТИКА БОЛЕЙ У СПИНІ. Неправильне сидіння, розподіл ваги та різні навантаження ведуть до напружень м'язів спини. Згодом дискомфорт настільки посилюється, що позбутися його можна лише за допомогою мануального фахівця.

Планка зміцнить м'язи верхньої та нижньої частини тулуба, а ризик розвитку болю у спині сильно мінімізує!

✅ ПОЛІПШЕННЯ НАСТРОЮ! Роздратування від постійного болю, скутість у тілі згодом підуть, а результати підтягнутого тіла, розслабленість та повне володіння ним приведе до покращення емоційного стану!

❓ ЯК ПОЧАТИ

Не чекайте дива, перші рази ефективно стояти 1-2 хв двічі на день, регулярно збільшуйте час. Підберіть приємну музику та підготуйте секундомір. Намагайтеся не концентруватися на часі, медитуйте, візуалізуйте над тілом своєї мрії, дозвольте наповнити Вашу голову позитивними емоціями, це не тільки скоротить час, а й покращить настрій.

! ЗДОРОВ'Я БЛИЖЧЕ, НІЖ ВИ МОЖЕТЕ СОБІ УЯВИТИ

Comments


bottom of page