top of page

ЧОТИРИ ПОРАДИ ДЛЯ ЗМІЦНЕННЯ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я

Кожен лікар говорить про важливість володіння психоемоційним станом, бо це вирішення багатьох захворювань. Люди, які можуть упоратися зі своїми емоціями, стресом, конфліктами та тривогою – ведуть повноцінний спосіб життя, насичений подіями та враженнями!

❓ ЩО СОБОЮ ПРЕДСТАВЛЯЄ ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВ'Я

Психічне здоров'я трактується як стан благополуччя, у якому людина може реалізувати свої здібності.

Для здорового психічного стану характерні такі показники – вираз здорових емоцій, грамотне мислення, хороша пам'ять, здатність працювати, проявляти характер, підтримувати стабільні відносини, реалістична самооцінка та автономність.

Порушення психічного здоров'я не підозрює під собою розлад. На жаль, а активному потоці сучасного життя, кожен з нас схильний до таких подразників як стрес, почуття тривоги, переживання, емоційні стрибки, конфлікти, що, безсумнівно, залишає осад на нашому щоденному шляху та сприйнятті тих чи інших речей.

Рекомендації, які допоможуть зміцнити психічне здоров'я та покращити емоційний стан, вивчаємо далі:

🔻 ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ АБО «МИ ТЕ, ЩО МИ ЇМО»

Вибираючи до свого раціоні здорову їжу, Ви робите вибір на користь покращення та підтримки здорового зовнішнього вигляду та покращення самопочуття, у тому числі і психічного. А от від продуктів з великим вмістом цукру, кофеїну, добавками, алкогольних напоїв – слід відмовитися, оскільки вони несприятливо позначаються на стані здоров'я та самопочутті, як фізичному, так і психічному.

🔻 ФІЗКУЛЬТ-УРА

Фізична активність забезпечує не тільки здорове, але й надає позитивний вплив на психічний добробут.

Йдеться, зовсім не про марафони, тричі на тиждень, достатньо забезпечити регулярні піші прогулянки на свіжому повітрі, особливо при сидячому способі життя (усім офісним співробітникам – привіт).

До речі, не забувайте про йогу – не дарма дані практики користуються чималою популярністю в усьому світі протягом досить тривалого часу.

🔻 РЕЖИМ СНУ

Чи знайоме Вам відчуття «розбитості» після повноцінного сну? Виявляється, спати 7-8 годин недостатньо для якісного відпочинку, важливим є і вироблення режиму – лягати і прокидатися в один і той же час. Дотримання режиму забезпечить як поліпшення якості сну, а й здоров'я загалом. Фахівці радять за годину до сну відмовлятись від гаджетів, т.к. вони стимулюють роботу мозку, що завадить повноцінно розслабитися та відпочити.

🔻 ХОБІ

Багато роботи і немає будь-якого виду діяльності однаково негативно впливають на психічне здоров'я. Неважливо, скільки Вам років, навчаєтесь, працюєте або перебуваєте на пенсії, знайдіть заняття, яке Вам до душі і приділяйте йому стільки часу – скільки необхідно для Вашого комфорту.

Пам'ятайте про позитивне мислення – у кожного з нас завжди є вибір реакції на події, що відбуваються, для одного склянка наполовину порожня, для іншого – повна. Будьте оптимістами, вірте в добрі справи і робіть їх, а плоди не змусять на Вас чекати!


👉 БУДЬТЕ ЗДОРОВИ ФІЗИЧНО І ДУХОВНО!

Comments


bottom of page