top of page

ХУДНЕМО БЕЗПЕЧНО!

Секретна формула швидкого та безпечного схуднення – фізичні навантаження, правильне харчування та сон.

Хтось скаже, фізичне навантаження не є обов'язковим, правильно підібраного харчування буде цілком достатньо, і в якомусь сенсі це правда. Але харчування по дефіциту калорій дасть помітний результат на початкових етапах, після організм звикне до дефіциту, а ви почнете менше витрачати енергію, на цьому схуднення сповільниться або зупиниться. І так, повернення на звичне харчування дозволить у короткий термін повернути забуті кілограми, щоб метаболізм не сповільнився, слід додавати фізичні навантаження.

ЯК ХАРЧУВАТИСЯ?

Будь-які дієти та обмеження повинні йти в ногу з безпекою для Вашого здоров'я. Почати можна з урізання раціону на 20-25% - це допустимо безпечний відсоток.

Йти у всі тяжкі та встановлювати великий дефіцит калорій – прискорить схуднення, але разом із цим уповільнить метаболізм. Втрата понад 1 кг на тиждень загрожує недоліком одержання мінералів і вітамінів, після чого буде слабкість, запаморочення, запор, погіршення стану волосся.

Якщо при зниженні раціону на 20-25% ви втрачаєте на тиждень понад 1 кг, денну норму слід збільшити.

Окрім кількості, дивимося і на якість. Просто нагадаємо, фрукти, овочі, каші, яйця, риба, горіхи займають планку вище, ніж алкоголь, борошняне та цукор.

ФІЗИЧНІ НАВАНТАЖЕННЯ

За рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров'я дорослій людині необхідно:

  • Мінімум 150 хв на тиждень навантажень помірної інтенсивності (швидка ходьба, танці, аква аеробіка)

  • Мінімум 75 хвилин на тиждень навантажень високої інтенсивності (біг, футбол)

До цього непогано б додати силові вправи кілька разів на тиждень.

СКІЛЬКИ СПАТИ?

А як щодо сну? Навіть якісно продуманий план схуднення може закінчитися крахом за браку сну.

Якщо Ви спите мало, то у вашому організмі не вироблятиметься у необхідній кількості гормон ГРЕЛІН, який знижує рівень ЛЕПТИНУ, що пригнічує апетит після їжі.

Після недосипання легко зірватися з дієти, особливо накинутися на солодке чи смажене. Крім цього, недосипання знижує чутливість до інсуліну та до гормону, що бере участь у розщепленні жиру – адипонектину. За такого розкладу ефект дієти буде критично знижений.

Одне з досліджень каже, що 7 годин якісного сну підвищує шанси на схуднення на 33%.

! ПОЧНІТЬ БУДУВАТИ ЗДОРОВЕ ТІЛО ВЖЕ СЬОГОДНІ

Comments


bottom of page