top of page

ФУТБОЛЬНА КОМАНДА «ЕКСПРЕС-МЕД»

Футбол відомий та існує багато століть.

Це один із найпопулярніших видів спорту у світі, в який щодня грають мільйони людей. Це також чудовий спосіб залишатися здоровим і весело проводити час, до того ж в нього можна грати на будь-якому типі місцевості.

Ми хочемо поділитись із вами історією про те, як любов до футболу об’єднала наших співробітників, а під стягом «Експрес-Мед» уже багато років грає та виграє наша однойменна команда.

Почалося все в 2009 році. Молода команда заявилась на свій перший турнір і от уже 13 років продовжує дивувати, мотивувати та змушує пишатись!

Команда «Експрес-Мед» не раз брала першість у матчах, найвидатнішим була перемога міського турніру «ФЛАГ». Не пропускає команда і турніри Міської федерації міні-футболу. Із останніх досягнень – перемога у Малому Літньому Кубку Аматорської футзальної ліги Одеси 2022р.

Група компаній допомагає в організації тренувань та надає найкращі умови для розвитку футбольної команди. На сьогодні тренування проходять в спортивному комплексі юридичної академії м. Одеси.

До речі, на кожну гру команди завжди запрошують і співробітників, часто ігри відвідує і засновник компанії – Гульвас Сергій Вікторович.

АДЖЕ КОМПАНІЯ – ЦЕ ВЕЛИКА СІМ’Я, А ФУТБОЛЬНА КОМАНДА – ЩЕ Й ВЕЛИКА СПОРТИВНА СІМ’Я!

Дуже важливо підтримувати дружні відносини між співробітниками, нести одну ідею та вболівати разом. Це і є народження корпоративного духу!Comments


bottom of page