top of page

ТОП-5 ЗАХВОРЮВАНЬ ВЛІТКУ: ОЗНАКИ, СИНДРОМИ ТА ЛІКУВАННЯ

Почувши слово «літо», перед очима з'являється ідеальне зображення відпустки, чистого піску, пригрітого сонцем, ніжних хвиль, що стосуються засмаглих ніг і теплого, як молоко, синього моря.

Але, на жаль, іноді ця картинка категорично відрізняється від реальності, адже йдеться про ті найпідступніші захворювання, які наздоганяють у самий невідповідний момент.

🔻 ОТРУЄННЯ.

Одне з найпопулярніших хвороб у літній сезон. У період овочів, ягід і фруктів, ми не замислюємося, що вони – ідеальне середовище розмноження мікробів, як наслідок – погано вимита смакота загрожує неприємними наслідками.

На жаль, «небезпечні» продукти можуть чекати нас і в найнесподіваніших місцях – наприклад – у холодильнику. Свіжоприготоване м'ясо, яке надто пізно поставили в холодильник, це ж стосується страв з риби та з вмістом грибів, морозиво, яке неправильно зберігалося або перевозилося і багато інших «несподіваних» продуктів.

Симптоми, боюся, не будуть у новинку – гарячка, порушення травлення, нудота – при перших симптомах слід звернутися до лікаря, адже наслідки можуть бути дуже сумними.

🔻 СОНЯЧНИЙ УДАР

Захворювання, до якого багато хто ставиться досить легковажно, адже перебування під прямими променями сонця понад 30 хвилин – це вже зона ризику.

Небезпека сонячного удару полягає в ураженні сонячним промінням головного мозку.

Симптоми – підвищення температури, нудота, головний біль, дезорієнтація, першою ж допомогою є переміщення хворого на безпечне місце та холодний компрес.

🔻 МІОЗИТ

Любите спати під відкритим вікном, а на роботі, перш за все, зайшовши в офіс – вмикаєте кондиціонер? Тоді цей пункт буде Вам особливо корисним.

Знайоме відчуття, коли, прокинувшись вранці, відчуваєте кожен м'яз, ніби хтось пробіг марафон у вашому тілі, а моторошний ниючий біль не дозволяє навіть доторкнутися до тіла?

Так-так, це і є симптоми захворювання на міозит, а методи лікування його полягають у проходженні курсу масажу і виключення подразника – протягів і кондиціонера.

🔻 ШКІРНІ ЗАХВОРЮВАННЯ

У період, коли на тілі максимум відкритих поверхонь, легко підчепити різні захворювання шкіри, як знати, чи не переносить Ваш сусід по громадському транспорту грибок, лишай або іншу інфекцію.

Щоб захиститися від несподіваних контактів та їх наслідків – завжди беріть із собою антисептичні засоби, дотримуйтесь правил гігієни, а найменші рани захищайте пластиром.

🔻 АНГІНА

Висока температура повітря в поєднанні з прохолодними напоями та десертами – ідеальна формула для появи ангіни!

👉Підвищення температури, біль і почервоніння горла, нездужання при ковтанні – основні симптоми ангіни.

При перших ознаках будь-якого з вище перелічених симптомів слід негайно звернутися до лікаря.

« Головне для нашого здоров'я - це те, щоб серед його ворогів не виявилися ми самі.»

Бауржан ТойшибековComments


bottom of page