top of page

СКІЛЬКИ КРОКІВ РОБИТИ В ДЕНЬ?

Найпоширеніша версія звучить так: якщо на крокомірі понад 10 000 кроків – день минув недаремно. Якщо бути точнішими, це показник 30-хвилинних щоденних тренувань.

Даний рівень активності для вікової групи 30-60 років пов'язаний з нормалізацією тиску та рівня глюкози в крові. Але це не є константою, ходьбу можна замінити на інші види кардіо.

Чи логічно дотримуватися цієї норми, наприклад людині у похилому віці? І хіба можна порівнювати його, наприклад, з дитиною, яка за свій день робить у кілька десятків більше рухів тіла?

! РОБИТИ 10 000 КРОКІВ ЩОДЕННО МОЖНА ДОРОСЛІЙ І ЗДОРОВІЙ ЛЮДИНІ

Після проведеного ряду досліджень фахівці Гарвардської медичної школи зробили висновок, 10 тис кроків дійсно зміцнюють серце, покращують психологічне здоров'я та знижують ризик захворювання на діабет, але навіть 4400 кроків знижують ризик смертності у жінок, при врахуванні, що середньостатистичний показник досягає позначки 2700 кроків.

Що більше ми ходимо, то краще, але після значення 7500 кроків показники не покращуються.

До речі, маємо відзначити, проходячи 5 000 кроків на день, наш організм починає гірше засвоювати жир, а його накопичення підвищує розвиток серцево-судинних захворювань.

А показник у 10 000 кроків був народжений японською компанією Yamasa Clock, яка займалася продажем крокомірів під назвою «Манпо-кей», що в перекладі і означає «10 000 кроків». Можемо сказати, що їхній маркетинговий слоган явно був успішним і закріпився у свідомості споживачів!

? ЯК ЗБІЛЬШИТИ ЧАС ПІШИХ ПРОГУЛОК

  • Спробуйте відмовитися від транспортних засобів та ходіть пішки скрізь, де це можливо;

  • Виходьте на обід. Відсутність готового обіду підштовхне Вас вийти за ним у найближчий магазинчик, а разом з цим і наздогнати кілька сотень кроків;

  • Любите погортати стрічку в соціальних мережах? Поєднуйте корисне з приємним: під час входу в соціальну мережу, вставайте і ходіть доти, доки переглядаєте стрічку;

  • Відмовтеся від ліфту.

ТРОХИ МОТИВАЦІЇ

Люди, які взяли за звичку проходити понад 7500 кроків, діляться наступними інсайтами:

День стає структурованішим. Проходячи шлях на роботу, можна спокійно спланувати свої подальші дії, розбити завдання по важливості та приходу розуміти чіткий графік свого дня;

Прогулянка чудова можливість для самонавчання, спробуйте замінити музику в навушниках на цікаві ролики або подкасти;

Умиротворення. Ходьба – найприродніший процес нашого тіла, і це чудовий спосіб привести до ладу свої думки.

! ДОРОГА ОЧИЩУЄ МОЗОК ВІД ДУМКІВ, ЯК ХОДЬБА - ВІД НЕГАТИВУ

Commenti


bottom of page