top of page

РЕЙТИНГ КОРИСНИХ ПРОДУКТІВ

Якщо Вас запитають про найбільш шкідливі продукти харчування, Ви напевно за пару секунд сформуєте відповідь з великим списком того, що «не можна». А як щодо корисних продуктів? Ви впевнені, що знаєте відповідь? Перевіряємо далі👇👇👇

Вибір корисних продуктів було здійснено за оцінкою наявності антиоксидантів, вітамінів та інших корисних компонентів.

Останнє місце у нашому рейтингу займає ВІВСЯНКА

У її зернах містяться клітковина, калій, магній та фітонутрієнти (речовини, які містяться тільки в рослинах та надають на людський організм виключно корисний вплив). Переваги вівсянки на цьому не закінчуються, боротьба з холестерином, захист нашого серця і судин, допомога нормалізації рівня глюкози в крові. Здається, чудова нагода перейти на вівсяні сніданки!


П'яте місце займає м'ясо «шляхетної» риби – ЛОСОСЯ. Саме воно допомагає налагодити та покращити циркуляцію крові та контролювати рівень холестерину, покращити гостроту зору. Секрет у тому, що м'ясо лосося – джерело жирних кислот омега-3 (у нашому організмі не виробляються). Філе червоної риби принесе Вам більше користі, ніж червоне м'ясо, а протипоказання мінімальні.


Четверте місце – БРОККОЛІ. У 50 г броколі приблизно 20-25 ккал, але вони забезпечують добову норму вітаміну С, а фолієва кислота, магній, селен допомагають розвиватися імунній системі. Прийміть до уваги цей овоч для профілактики сезонної застуди.


Бронза дістається ЧОРНОЮ ФАСОЛІ. Білок, клітковина, залізо та антиоксиданти можуть спокійно замінити в раціоні м'ясо, і, на відміну від нього, чорна квасоля не містить шкідливих компонентів. Кардіозахист, покращення роботи печінки та виведення токсинів з організму – ось головні переваги представника бобової культури.


Друге місце – ЧОРНИКА. Захист клітин тіла та уповільнення старіння, зниження ризику захворювання вікових, очищення кишечника від шлаків та покращення обміну речовин. Це ж ідеальне поєднання смаку та користі!


Золото бере ягода, яку можна знайти на городі кожної господині – ПОМІДОРИ. Найцінніший елемент у складі помідорів – антиоксидант лікопін. Його дія спрямована на захист шкіри від ультрафіолету, крім цього криниця вітамінів покращує багато процесів організму, зокрема прискорення вироблення ферментів для очищення жовчі.

* ХАРЧУВАТИСЯ МОЖНА НЕ ТІЛЬКИ СМАЧНО, АЛЕ І КОРИСНО!

Comentários


bottom of page