top of page

РЕЙТИНГ БРУДНИХ РЕЧЕЙ І МІСЦЬ, НА ЯКІ МИ НЕ ЗВЕРТАЄМО УВАГУ

Сьогодні ми хочемо звернути увагу на такі прості, але забуті для нас місця, що зберігають багато бруду, за якими слід дуже ретельно стежити!

🔻 Почнемо, мабуть, із предмета, без якого ми не написали б цю статтю. Здогадалися? Звісно – КЛАВІАТУРА!

Чому саме цей предмет страждає від розмноження бактерій та мікробів? Дайте самі відповідь на запитання - сідаючи за комп'ютер, отже, за клавіатуру, Ви миєте руки, а чи їсте Ви поруч з нею? Все що Ви приносите з інших кімнат, вулиці та разом з харчовими відходами щільно осідають на клавіатурі, тому негайно займіться її очищенням і прийміть за правило мити руки як до, так і після.

🔻 Наше улюблене – ТЕЛЕФОНИ. Розрахувалися готівкою на касі, відчинили, зачинили двері магазину, проїхалися у міському транспорті та що зробили? Правильно – з усіх боків помацали свій телефон. Просто нагадуємо - хоча б кілька разів на день протирайте його.

🔻 З наступним осередком бактерій добре знайомі домогосподарки - це КУХОННА РАКОВИНА. Помили посуд, протирайте раковину і регулярно очищайте отвір спеціальними розчинами, які можна без проблем придбати в магазині. Результат – немає бактеріям також відсутність неприємного запаху на кухні.

🔻 КЛЮЧІ. Будемо відвертими, напевно, не більше 1% населення регулярно дезінфікують ключі від будинку чи машини. Але ми забуваємо головне – ми постійно контактуємо з ними, а потім переносимо цей розсадник бактерій на себе.

🔻 Ви розраховуєтесь ГОТІВКОЮ чи бактеріями? Боюся – другий варіант, адже на грошах знаходиться понад 30 000 бактерій на квадратний сантиметр.

Рекомендації в цьому випадку банальні – відмити гроші у Вас не вийде, а ось вживати заходів безпеки та очищати поверхні, з якими контактують гроші – набагато реальніше!

🔻 ВХІДНА КІМНАТА. А саме перша кімната, куди Ви потрапляєте, приходячи з вулиці і приносячи з собою чимало «пасажирів». Заведіть собі спеціальний килимок, який братиме на себе перший і потужний удар, а взуття намагайтеся відразу впорядковувати - очищати від бруду, щоб не розносити його по всьому житлу.

🔻 ШТОРКА ДЛЯ ВАННОЇ. Якщо Ви з тих людей, які впевнені, що шторка миється разом з Вами, а води, що на неї потрапляє і миючого достатньо для очищення, запевняємо - Ви сильно помиляєтеся! Це місце ідеальне для розвитку цвілі, а хто з нею стикався, та ще й у ванній, знає – ця проказа змусить Вас попрацювати над її вигнанням!

Що ж робити, якщо довкола оточують скупчення бактерій та мікробів, нагадуємо, на нашому тілі понад сто трильйонів бактерій, а ми для них окрема планета, на якій вони існують!

Не нехтуйте правилами гігієни та підтримуйте чистоту навколо себе, ось наша головна порада!

! «РОЗКІШ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ПОРЯДКУ І ЧИСТОТИ» Альберто Моравія

留言


bottom of page