top of page

ПУСТІТЬ КІШКУ В БУДИНОК! (НАУКОВО ОБГРУНТОВАНІ ПРИЧИНИ)

Якщо Ви не можете визначитися чи заводити собі муркотливого домашнього улюбленця, то цей матеріал точно підібраний для Вас!

ОТЖЕ, ПЕРША ПРИЧИНА ЗАВЕСТИ КОТА ‒ ЦЕ ЗДОРОВ'Я СЕРЦЯ

Десятирічні дослідження показали цікавий результат, власники чотирилапих на 30% менше схильні до інфарктів, серцевих нападів і серцево-судинних захворювань. Кішки володіють дивовижною властивістю – допомагають своїм власникам знімати стрес та тривогу. І в результаті, знижується рівень холестерину, нормалізується артеріальний тиск та частота серцевих скорочень.

ПО-ДРУГЕ, ПОЗБАВЛЕННЯ ДЕПРЕСІЇ

Вчені не зупинилися та провели опитування серед 2 тис осіб, де з'ясували, що кішки допомагають своїм власникам справлятися з повсякденними труднощами, а під час погладжування кішки в організмі людини виробляється окситоцин – гормон кохання, довіри та ніжності. Навіть перегляд фото чи відео з кішками знижує рівень напруженості та допомагає звільнитися від негативних емоцій.

ПО-ТРЕТЄ – НОРМАЛІЗАЦІЯ СНУ

Нешкідливе снодійне, практично без обмежень, і це теж стосується кішок. Мурликання кішок розслаблює, а занурення в сон настає швидше.

Люди з розладом сну відзначають, що сон з кішкою в одній кімнаті проходить спокійніше.

ПО-ЧЕТВЕРТЕ - ЗМІЦНЮЄМО КІСТКИ

Вібрації, які видають коти під час муркотіння, зміцнюють кістки, на тіло людини вони діють як ультразвук. Частота муркотання від 25 до 150 Гц полегшує біль і запускає процеси загоєння.

П'ЯТА ПРИЧИНА ‒ ЗДОРОВІ ДІТИ

Кішки допомагають дітям знижувати чутливість до вовни, пилку та пилових кліщів, а це сприяє захисту дитини від астми та алергії.

Але є одне але! Така залежність спостерігається за наявності кішки з перших днів життя дитини. В організмі починають активно вироблятися антитіла, чим вищий їхній рівень, тим нижчий ризик алергічної реакції.

Що стосується дітей з аутизмом, доведено, наявність домашнього улюбленця сприяє їм легше налагоджувати соціальний зв'язок з оточуючими.

Варто відзначити ще одну причину, може і не дуже важливу в порівнянні з переліченими вище, але вона має бути. Кішка може стати добрим другом, практично членом сім'ї. Якщо Ви вирішите завести домашнього улюбленця, радимо розглянути саме цей варіант!

! ТОЙ, У КОГО Є КІШКА, НЕ МОЖЕ БУТИ САМОТНІМ

Comentários


bottom of page