top of page

ЗВИЧКИ, ЯКІ ЗАВАЖАЮТЬ НАШІЙ ПРОДУКТИВНОСТІ (Ч. 2)

Раніше ми торкнулися теми звичок, від яких слід відмовитися. Але їх виявилося так багато, що ми вирішили продовжити тему і в цьому випуску.

Отже, які дії ми виконуємо постійно, не замислюючись, що шкодимо самі собі, читаємо далі.

ЗАДОВОЛЕННЯ ВСІХ

Як би добре Ви не зробили свою роботу, все одно знайдеться той, кому щось не сподобається, самовдосконаленню немає межі, але воно не завжди доречне. Розставляйте пріоритети і прислухайтеся до тих, чия думка справді має значення.

НАДІЯТИСЬ НА ІНШИХ

Добре, коли є на кого покластися, але це може зробити Вас слабшим. Не чекайте безмежної самовіддачі оточуючих та розраховуйте на власні сили.


ПАДАТИ ДУХОМ

Кожна успішна людина стикалася з повним крахом. Когось це вибило з колії, а піднятися вони так і не зуміли, але декого тільки загартувало і посприяло рухатися далі і досягати вершин. Будьте у другому таборі.


ЗАЦИКЛЕНІСТЬ НА МИНУЛОМ

Переживання та проживання моментів з минулого мало того, що забирає багато часу, але й заважає приймати рішення та жити сьогоденням. Ніхто ще не зумів повернутися в минуле, а муки не зроблять Вас щасливішими.

СПОДІВАТИСЯ НА УСПІХ

Звичайно, позитивний настрій - це добре, але дії - все ж таки краще. Успіх – це лише частина Вашого успіху, не треба покладатися виключно на неї.

ЗАЙМАТИСЯ СПРАВОЮ, ЯКА НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ

Виконувати те, що Вам не подобається, перебувати на роботі, радість у якій – це лише вихідні дні, а перед початком робочого тижня впадати в депресію, у такий спосіб Ви лише знищуєте свій потенціал та будь-які бажання рухатися вперед.

Це стосується і домашніх справ, наприклад, Ви не любите мити посуд, попросіть Ваших домашніх виконувати цей процес або обзаведіться посудомийною машиною і Ваше життя заграє новими фарбами!

НЕХТУВАТИ ЧАСОМ З БЛИЗЬКИМИ

Якщо Ви вибираєте між зустріччю з веселою компанією друзів та вечерею з близькими, вибирайте друге. Як би не було, найважливіші та вірні люди у нашому житті – це сім'я.

Щиро сподіваємося, що кожен читач знайде щось корисне у наших порадах та підвищить свою продуктивність.

! «НЕ ЧЕКАЙТЕ, ЧАС НІКОЛИ НЕ СТОЯТИМЕ НА МІСЦІ». Наполеон Хілл

留言


bottom of page