top of page

ЗВИЧКИ, ЯКІ ЗАВАЖАЮТЬ НАШІЙ ПРОДУКТИВНОСТІ (Ч.1)

Звички – незамінна складова нашого життя. Багато із них згубно впливають на нас і нашу продуктивність. Проблема в тому, що ми не завжди розуміємо від яких звичок варто відмовитись для досягнення наших цілей. Найпоширеніші «антипродуктивні» звички розглянемо далі.

✅ РЕГУЛЯРНИЙ ПЕРЕГЛЯД ФІЛЬМІВ І СЕРІАЛІВ ПЕРЕД СНОМ

Після робочого дня хочеться прийняти горизонтальне положення та розслабитися перед телевізором чи комп'ютером. Але іронія в тому, що це не розслаблює, а навпаки, робить нас більш втомленими. До того ж почуття часу здається розмитим, і доводиться жертвувати частиною часу на сон, щоб доглянути фільм. Спробуйте замінити це заняття на читання, спілкування з близькими, проходження курсів або підбиття підсумків дня та планування наступного.

ВІДСУТНІСТЬ ГНУЧКОСТІ

Вміння планувати свого дня – відмінна якість, але марна, якщо Ви не вмієте впроваджувати додаткові завдання у свій розпорядок. Дотримуйтесь ритму, але будьте завжди готові до непередбачуваних коригувань.

✅ БАГАТОЗАДАЧНІСТЬ


Багатозадачність і продуктивність - поняття, що не перетинаються. Якщо Ви думаєте, що секрет успішних людей в умінні виконувати багато справ одночасно, Ви обманюєте себе. Більш складно зосередитися на одному процесі та довести його до якісного завершення. За такою схемою процеси будуть виконуватися швидше та краще.

✅ СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

Важко уявити хоча б один день без соціальних мереж. Гортаючи стрічку новин ми відключаємося від реального світу і почуття часу. А відволікаючись на соціальні мережі у робочий час, ми просто втрачаємо концентрацію. І зробіть собі ласку, не беріть телефон із собою в ліжко, яскраві картинки дратують наш мозок, занурення в сон стає більш тривалим, а якість сну погіршується.

✅ ПРАГНЕННЯ ДО ІДЕАЛЬНОГО

Інакше кажучи – перфекціонізм. Зробити все ідеально, на жаль, не вийде, і в пошуках ідеальної формули ви отримуєте втрату часу і невдоволення собою. Деталі важливі, але за наявності ресурсів, в іншому варіанті – докладайте зусиль на великі проекти та вдосконалюйте свої навички.

✅ ВІДСУТНІСТЬ ТРЕНУВАНЬ

Виділити 20 хв на вправи набагато складніше, ніж на фільм чи соціальні мережі. Але результат колосально різний. Встановіть графік вправ і порадуйте свій мозок та м'язи, згодом Ви самі відчуєте підвищення своєї продуктивності.

САМОСТІЙНІСТЬ

Хочеш зробити добре? Зроби сам! Величезна, величезна помилка! Довірте професіоналам виконувати свою роботу, а свої сили направте на виконання справ, які Вам даються найкраще. Результат – продуктивність та успішність у всіх напрямках!

! НЕХАЙ ВАШІ ЗВИЧКИ ПРИНЕСУТЬ ВАМ НЕ ТІЛЬКИ ПРОДУКТИВНІСТЬ, А Й ЗАДОВОЛЕНІСТЬ

Comments


bottom of page