top of page

ДЕНЬ ДІТЕЙ


У цьому році нашій компанії виповнюється 26 років. Якщо порівнювати із життям людини – то це майже покоління. Це доросла людина, яка уже сформована, має сім’ю, улюблену справу та бачення свого життя, майбутнього, будує плани та йде до своєї цілі. І таке порівняння відповідає нашій компанії. Ми маємо свої плани та цілі, проходили моменти підйому та падіння, загалом – безупинно рухались.

Що важливо, ми маємо свої традиції, одна із них – це традиція вітати наших діточок, молоде, зростаюче покоління із чудовим святом – ДНЕМ ДІТЕЙ!

Наші клієнти уже знають, що у цей день в наших аптеках та медичних центрах проходять лотереї для діток, за їх малюнки ми даруємо подарунки, це маленьке, але таке важливе свято!

В цьому році у нас з’явилась чудова можливість, приєднатись і до дитячого свята у МІСЬКІЙ ДИТЯЧІ ПОЛІКЛІНІЦІ за адресою Єврейська, 11.

Разом із керівництвом закладу ми організували приїзд аніматорів, які зробили чудове свято, де повеселились не лише дітки, але вдалось відпочити їх батькам!


А після безлічі веселих конкурсів ми подарували малюкам подарунки!


Сміх, радість та веселощі, навіть у важкі часи, які ми зараз проживаємо, дуже важливі для наших діток!

Даруйте свято, емоції та веселощі кожній дитині, адже дитинство – це чудовий період, і в наших силах зробити його щасливим та безтурботним!

Ми ділимось із вами світлинами свята та надіємось, що навіть через екран ви відчуєте цю безмежну атмосферу свята та дитячої радості!

Дякуємо КНП «ДМП № 3» та керівництву – Чекановій Людмилі Трохимівні за можливість приєднатись до організації свята та кожному працівнику, що трудиться на благо наших дітей!Comments


bottom of page